TEŞVİKİYE BELEDİYESPOR ATAĞA KALKTI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Teşvikiye Belediyespor oyuncuları, yeni transferleri ve yönetim kadrosu, Elif Pide salonunda düzenlenen yemekte bir araya geldi.

 

Teşvikiye’den “6 transfer”

 

Yeni sezona iddaalı bir başlangıç yapmayı hedefleyen Teşviki Belediye Spor, Erdi Uyanık, Sergen Maden, Ömer Nurten, Ali Özen, Zafer İnan Cevher ve 3. lig oyuncusu Emirhan Dal’ı kadrosuna katmayı başardı. Yaptığı transfer ile şampiyonluğa aday olan Teşvikiye, idmanlarını geçici olarak Esenköy’de yapacak. Yeniden yapılandırılan takımın Teknik Direktörü Aydemir Yücelkan olurken, Antrenör ise Mustafa Gürpınar oldu.

 

TEŞVİKİYE-BELEDİYESPOR-ATAĞA-KALKTI-3 

 

Düzenlenen etkinlikte şampiyonluk sözü veren Teşvikiye Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Turan, Teşvikiye tarihinin en etkili sezonunu yaşacaklarını söyledi.

 

TEŞVİKİYE-BELEDİYESPOR-ATAĞA-KALKTI-4

 

“Formayı hak eden giyecek”

 

Azmin ve isteğin gözlere yansıdığını söyleyen Teşvikiye Belediyespor Teknik Direktörü Aydemir Yücelkan, “Ben siz yenildiğiniz zaman bile alnınızdan öpmeyi bilirim. Ama savaşarak kaybetmek, oynamadan kaybetmekten daha iyidir. Şu an hiç kimseyi tanımıyorum ve ne olursa olsun herkese eşit mesafede yaklaşacağım. Forma köşede asılı kalacak. Onu sadece hak eden giyecek.” açıklamasıyla sporculara göz dağı verdi.

 

TEŞVİKİYE-BELEDİYESPOR-ATAĞA-KALKTI

 

“Belediye araç tahsis etti”

 

Düzenlenen yemekte sporcuların ihtiyacı olan idman ayakkabısı, spor malzemeleri karşılandı. Ayrıca Teşvikiye Belediyesi sporcular için kendi aracını onlara tahsil etti.

 

TEŞVİKİYE-BELEDİYESPOR-ATAĞA-KALKTI-2

 

Haber/Fotoğraf: Vedat SARI

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.