TRAFİK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova’nın trafik sorununun nedeni bulundu. Gazi Osmanpaşa mahallesi sakinleri tüm trafiği tıkamış, Mahalleyi surlala çevirdik mi sorun ortadan kalkacaktır. Düşüncesiyle yapılan uygulamalara bir örnekte yayalara üst yada alt geçit yapmak yerine siz artık çiftlikköy’e gidin ordan geri dönersin mantığı ile yapılan yaya yolunun yerini değiştirmek sadece bizim güzel şehrimiz Yalova’da görülür herhalde.

 

dörtyolda yayalara yeni yol

 

 İki caddeyi geçmek yerine dört caddeyi geçmek zorunda bırakıldı. Dört yolun ötesinde oturanlar, Suyun ötesi gibi, dört yol öteside mi ayrıştırılıyor ? Belediye Başkanı Sayın Yakup Bilgin Koçal’ın cevap vermesini bekliyoruz.

17 Şubat 2014 Günü itibariyle yanlış olan uygulama kalkmış gibi duruyor Sayın Yakup Bilgin Koçal ilgilendiği için teşekkür ederiz. Umarım Belediyeler bir şeyler yaparken vatandaşlara sorarak, Orada yaşayan insanlarında fikirlerini alarak çözümler üretirler.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.