TUFAG’DAN BAŞKAN ORAL’A PLAKET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Spor Kulübü (TUFAG) yönetimi Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

Aydın Altıparmak başkanlığındaki Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Spor Kulübü (TUFAG) Yönetim Kurulu üyeleri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

Plaket verdiler

Aydın Altıparmak başkanlığındaki Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Spor Kulübü (TUFAG) Yönetim Kurulu üyeleri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette yapılan çalışmalar hakkında Başkan Oral’a bilgi veren TÜFAG Yöneticileri, kulübe katkılarından dolayı “Teşekkür Plaketi” verdi.

Başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kurulduğu günden itibaren her yaş grubuna yönelik kurslarıyla geleneksel halk oyunları ve halk müziğini gelecek kuşaklara aktarmak için gayret gösteren kulüp yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.