TÜGVA YARIŞMALARI SENİ BEKLİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği tarafından ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenen ‘Fatih Sultan Mehmet Han’ konulu resim ve bilgi yarışmasının başvuruları devam ediyor.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik ‘Fatih Sultan Mehmed Han’ konulu resim ve bilgi yarışması düzenledi.  Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, 0537 888 41 14 telefon numarasını arayabilir ya da TÜGVA Yalova’nın resmi internet adresini ziyaret edebilirler.

Ortaokul öğrencilerine resim yarışması

Ortaokul öğrencilerine yönelik resim yarışmasının son başvuru tarihi 10 Şubat olarak belirlendi. Öğrenciler, Fatih’in ideallerini ve fetihlerini hayal güçleri ile resmedecekler. Yarışmada dereceye giren birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye bisiklet ve tüm katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek.

Lise öğrencilerine bilgi yarışması

Lise öğrencilerine yönelik bilgi yarışmasının son kayıt tarihi 2 Şubat olarak belirlendi. Bilgi yarışmasının soruları Erhan Afyoncu’nun Bir Cihan Hükümdarı Fatih Sultan Mehmed adlı kitabından çıkacak. Yarışmada dereceye giren birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye bisiklet ve tüm katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.