VALİ DR. HÜLYA KAYA’NIN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Vali Dr. Hülya Kaya yayınladığı mesajda;

“Mensubu olmaktan gurur duyduğum Mülki İdare’nin bu anlamlı gününde halka hizmet Hakk’a hizmet düsturuyla bu aziz vatanın dört bir yanında fedakârca görevini ifa eden tüm mülki idare amirlerinin “10 Ocak İdareciler Günü”nü gönülden kutluyorum. 

Mülki İdare Amirleri olarak, devleti temsil ederken sadece görev ve yetki sahibi olmakla kalmıyor, aynı zamanda milletimize sevgi, şefkat ve güven sunma sorumluluğunu da üstleniyoruz. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” felsefesini benimseyerek, aziz milletimizin refahını ve mutluluğunu sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Devlet politikalarının başarıyla uygulanmasında, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza en üst düzeyde memnuniyet sağlayacak şekilde sunulmasında, mülki idare amirlerimize büyük bir sorumluluk düşmektedir. Bu ulvi görevi yerine getirirken, devletin otoritesi ve gücüyle birlikte, şefkat elini de temsil ederek devlet-millet ilişkilerinde kilit bir rol oynuyoruz.

Milletimize hizmet ederken görev ve sorumluluk alanımızda olan şehrin tüm yönleriyle gelişmesi, vatandaşın huzur ve güven içinde yaşaması, çevrenin ve tüm canlıların haklarını koruyarak daha yaşanılabilir bir dünya için var gücümüzle çalışmayı düstur ediniyoruz. Bu hassasiyetle mesai mefhumu gözetmeden ulaşılabilir şeffaf bir yönetim anlayışıyla daima milletimizin yüksek çıkarları için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle tekrar mesleğimize büyük bir özveri ve şevkle hizmet eden tüm mülki idare amirlerini tebrik ediyor, 10 Ocak İdareciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Hayatta bulunanlara sağlıklı, mutlu ve başarılı bir meslek hayatı dilerken, başta şehit meslektaşlarımız olmak üzere ebediyete irtihal etmiş olanları da rahmet ve minnetle anıyorum.

“Sevgi ve saygılarımla…” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.