VATANIN ŞANLI MAZİSİYLE KIZILAY’A KAN BAĞIŞI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova’daki Jandarma Teşkilatının, 185 yıllık bir mazisinde birçok personeli tarafından vatanı, bayrağı ve milleti uğruna kanını ve canını feda ederek şehit ya da gazi olmuştur.

Bu gün, J.Gn.K.lığının 185’inci kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında, Yalova İl Jandarma Komutanlığı personeli, Kızılay’a kan bağışında bulunmuş. Bu, vatandaşların zor durumda olan her zaman yanında, yardımında ve yakınında olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur, Jandarma Teşkilatının ve Yalova İl Jandarma Komutanlığı’nın her zaman vatandaşların güvenliği ve sağlığını koruyacağı için, bu tür kan bağışlarına sahip olmasını vurguluyor. Herkesin, bu tür duygularla ilgili bir hikayeyi paylaşarak, Jandarma Teşkilatının ve Yalova İl Jandarma Komutanlığı’nın her zaman vatandaşların güvenliği ve sağlığını koruyacağı için, bu tür kan bağışlarına sahip olmasını vurguluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.