YALOVA BELEDİYE BAŞKANI VEFA SALMAN’DAN KANDİL MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, “Miraç Kandili’ nin tüm insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.

 

Başkan Salman , Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

“İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kutladığımız Miraç, insanlık alemi için bir çok mesaj ve mucizelerle dolu özel bir gündür. Miraç’ın özünde her türlü kötülükten arınma, fedakarlık, özveri, paylaşma, sorumluluk, ve insanlığa hayırlı hizmetlerde bulunma gibi önemli değerler taşımaktadır. Bu mübarek gecede açılan ellerin ve yapılan duaların, memleketimizin, ülkemizin ve tüm İslam aleminin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine milletimizin huzuruna ve bereketine vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Tüm hemşehrilerimin ve İslam aleminin mübarek Miraç Kandili’ ni kutluyor, milletimizin birlik ve beraberlik duyguları içerinde, sağlıklı, mutlu, huzur ve barış dolu, günler geçirmesini diliyorum.”

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.