YALOVA BELEDİYESİ PERSONELLERİNİN BANKA PROMOSYONLARI 16 BİN 500 TL OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi Personel AŞ’de çalışan 744 personeli kapsayan yeni promosyon sözleşmesi sonuçlandı. Yeni ihale neticesine göre yeni promosyon bedeli 16 bin 500 TL oldu.

Yalova Belediyesi şirketi Personel AŞ. ile Akbank arasında 744 personeli kapsayan maaş promosyon sözleşmesi, ödenecek ücrette tatmin edici artış yapılmaması nedeniyle iptal edilmişti. İptal sonrası yeni ihale Yalova Belediyesi Dinçer İlhan Meclis Salonu’nda yapıldı. 7 bankanın sunduğu teklif doğrultusunda Yapı Kredi Bankası verdiği 16 bin 500 TL ile Yalova Belediyesi Personel AŞ. 3 yıllık maaş ödemesinin yapılacağı yeni banka oldu.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Belediyesi Personel AŞ. çalışanlarına 16 bin 500 TL maaş promosyonu ödemesinin tek seferde yapılacağını duyurdu. Tutuk, “Çalışma arkadaşlarımızın refahı ve huzuru için promosyon ödemeleriyle ilgili yoğun çalışmalarımız sayesinde güzel bir netice elde ettik. Personel AŞ. çalışanlarımız için tek seferde 16 bin 500 TL maaş promosyonu konusunda anlaşma sağladık. Hayırlı olsun. Memur ve kadrolu işçilerimizin banka promosyonlarının yenilenmesiyle ile ilgili görüşmeleriz ise devam ediyor. Onu da en kısa zamanda neticelendireceğiz” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.