YALOVA BELEDİYESİ VE YALOVA UĞUR OKULLARI ARASINDA EĞİTİM PROTOKOLÜ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi ile Yalova Uğur Okulları arasında eğitim protokolü imzalandı.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile Uğur Okulları Kampüs Müdürü Mustafa Özen tarafından imzalanan protokol kapsamında Yalova Belediyesi çalışanlarının velisi olduğu öğrencilere hem okul hem de verilen kurslarda indirim uygulanacak.

Kurumda mesai harcayan çalışanların haklarını gözeten ve bu konuda birçok adım atan Başkan Vekili Mustafa Tutuk, bu kapsamda Yalova Uğur Okulları ile indirim protokolüne imza attı. Başkanlık makamında gerçekleşen imza töreninde Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile Uğur Okulları Kampüs Müdürü Mustafa Özen ile Uğur Okulları Kurs Müdürü Abdülvahit Arslan yer aldı.

“PERSONELİMİZE DESTEK OLMAK İSTİYORUZ”

Uğur Okulları Kampüs Müdürü Mustafa Özen ile birlikte kurumsal eğitim sözleşmesine imza atan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, kurum mensuplarının çocuklarına Uğur

Okulları’nda yaptıracakları hem yeni kayıtlar için hem de kurslar için indirimli tarife uygulanacağını bildirdi. Her zaman çalışanlarının haklarını gözettiklerini söyleyen Başkan Vekili Tutuk, “Yalova Belediyesi olarak çalışanlarımıza destek olmak istiyoruz. Bu kapsamda Yalova Uğur Okulları ile bir protokol imzaladık. Bu protokolün iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İmzalanan protokol gereği indirimler yüzde 10 üzerinden olup, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kayıtlarında geçerli olacak. Ayrıca kurslarda ise yüzde 40’a kadar indirim uygulanacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.