YALOVA HALKINA MÜJDELER OLSUN

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi tarafından vatandaşların kullanıma sunulacak olan ‘Kır Düğün Salonu’ için geri sayım başladı.  TİGEM dere kenarında, eşsiz manzarası ile 2 bin kişiye hizmet verecek kır düğün salonu için son dokunuşlar tamamlanıyor.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un girişimleriyle kazandırılan kır düğün salonu Yalova Belediyesi bünyesinde faaliyet gösterecek. Peyzaj ve diğer dokunuşların tamamlanmasıyla birlikte salon vatandaşların kullanıma açılacak.

“Belediyemizin Kır Düğün Salonu Yoktu..”

Konu ile ilgili bilgiler paylaşan Başkan Vekili Tutuk şunları kaydetti: “Buradan Yalova halkına bir sürprizimiz var. Yalova Belediyesi’nin bir düğün salonu yoktu. Tüm halkımızın kullanacağı kır düğün salonunu açmak üzereyiz. Belediyemiz bünyesinde faaliyet gösterecek salonumuz 2000 kişi kapasiteli olacak. Peyzaj dokunuşlarının ardından kısa sürede vatandaşlarımızın kullanıma açacağız. Hayırlı olsun” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.