YALOVA KAMYONCULAR KOOPERATİFİ YARDIMA KOŞUYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Her toplumsal acıda olduğu gibi yaşamakta olduğumuz büyük deprem felaketinde de, Yalova Kamyoncular Nakliyat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, depremden etkilenen yurttaşlarımıza yardım etmek için alarm durumuna geçti.

S.S Yalova Kamyoncular Nakliyat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin İnce, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrasında, depremden etkilenen illerimiz için Yalova Valiliği ve Afad ile koordinasyon içinde çalıştıklarını belirtti.

‘Gönüllü meslektaşlarımız bölgeye ulaşıp çalışmaya başladılar.’

İnce, deprem bölgesine Yalova’dan yapılacak yardımların sevkiyatında ellerinden gelen fedakarlığı gösterdiklerini belirterek, “Türk Milletimizin başı sağ olsun. Yalova Kamyoncular Nakliyat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak, Ülkemizde yaşanan doğal afet sonucunda hayatını kaybeden ve yaralananların olduğu bu kötü günümüzde birlik ve beraberliğimizin önemli olduğunu, depremi en iyi hisseden ve yaşayan bölge olarak ne kadar zor bir süreç olduğunu iyi biliriz.

Bu nedenle Yalova’dan deprem bölgesine yapılacak yardımların sevkiyatında Yalova Kamyoncular Nakliyat Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak vatandaşlarımızın ve kurumlarımızın emrindeyiz. 10 şehirde etkili olan depremin hemen ardından, afetin yaşandığı bölgeye deprem yardımlarının ulaştırılması için tırlarımızı gönderdik. Gönüllü meslektaşlarımız bölgeye ulaşıp çalışmaya başladılar.

Kamyoncular Kooperatifi’nden Yardım Malzemelerinin Bölgeye Sevkiyatına Lojistik Destek..

Bölgenin acil ihtiyaçlarını Kooperatif üyelerimiz ve bölgemizdeki fabrika yöneticileri tarafından temin ederek, Yalova Belediye Başkanlığımız işbirliği ile sevkiyatlarını gerçekleştirdik. Tırlarımız afet bölgesine sevkiyata devam ediyor ve nakdi desteklerimiz ile birlikte yardım tırı gönderilmeye devam edilecektir. Bunun yanı sıra tırlarımız afet bölgesine yardım yapmak isteyen tüm kurum ve kuruluşların sevkiyatında çalışmaktadır. Depremde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.