YALOVA KANSER HASTALARI DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Kanser hastaları derneği başkanı Nurcan Bayar, günümüzün hastalığı Kanser hakkında bu hastalığı yenme açısından bilgilenmenin ve erken teşhisin çok önemli olduğunu vurgulayarak her zaman bu konuda halkımızı bilinçlendirmeye devam edeceğiz dedi. Nurcan Bayar aynı zamanda bu hastalık ile mücadelede moral motivasyonun çok önemli olduğunu belirterek hastalarımızın ve halkımızın bu hastalığa yakalanmadan çok önemli olduğunu vurgulayarak bu anlamda Yalova Üniversitesi Aile sosyal politikalar bölümü öğrencileri ve Yalova OGESED spor kulübü Okçuluk takımı ile bir etkinlik düzenleyerek bu hastalığa ve tedavisine dikkat çekmek amaçlı bir uygulamayı beraberce gerçekleştirdiler.

 

 

KANSERE BİR OK DA SEN AT

 

Kanser hastaları dernek başkanı Nurcan Bayar Yalova’da bulunan hastalarında katıldığı bu anlamlı ortamda Yalova OGESED Okçuluk takimi, Yalova Üniversitesi Sosyal hizmetler bolumu öğrencileri ve Kanser hastaları derneği ile beraber KANSERE BIR OK ” DA SEN AT ” etkinliği ile Kanser hastalığının erken teşhis ile tedavisi olacağının mesajını verdiler.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.