YALOVA NARKOTİK SUÇLA MÜCADELEDE BİRİNCİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova, Narkotik suçlarla mücadele alanında Türkiye birincisi seçildi. Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü N. Türker Yimsek Birincilik plaketini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun elinden aldı.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca Antalya’nın Serik ilçesindeki “2019 yılı Narkotik Suçlarla Mücadele Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katıldığı toplantının sonunda narkotik Suçlarla mücadele alanında etkin çalışma yürüten iller ödüllendirildi.
İller nüfusuna oranla yapılan 4 ayrı gruplandırmada Yalova ili kendi grubunda narkotik suçlarla mücadelede birinci oldu.

PLAKETİ BAKAN SOYLU VERDİ


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yalova Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü N. Türker Yimsek ‘e 2019 yılı içerisindeki uyuşturucu ile mücadelede elde edilen başarıları takdir ederek birincilik plaketi verdi.

Yalova Emniyet Müdürlüğünce son yıllarda Uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan etkili operasyonlar göz dolduruyor. Her defasında Suç ve suçla mücadelede etkin operasyonlara aralıksız devam edileceğini bildiren Emniyet Müdürlüğü “Teşkilatımız suç ve suçluyla mücadelede birçok başarılı operasyona imza atıyor. Bu operasyonlarda gücünü ve enerjisini Yalova halkının teşkilatımıza olan inancından ve desteğinden alıyor. ‘Şok uygulamalar’ ismi verilen operasyonlarda zehir tacirlerine göz açtırılmıyor.


Havadan ve karadan çok sayıda polis ekibinin ve narkotik dedektör köpeklerinin katıldığı denetim ve operasyonlar ile halkımızın huzur ve esenliği için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da suç odakları ve suçluyla mücadele konusunda asla taviz verilmeyecek. Çalışmalarımız bu kapsamda kararlılıkla sürdürülecektir.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.