YALOVA NARKOTİM’DEN OPERASYON

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekipleri tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Nakli, Sevkiyatı ve Ticareti yapan şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

İlmimiz genelinde üst torbacı ya da torbacı olarak tabir edilen ve sokak düzeyinde uyuşturucu madde ticaretti yaptıkları ya da yaptırdıkları tespit edilen M.D. S.Ç. ile F.A. isimli şüpheli şahıslar Narkotim Ekipleri tarafından yakalanarak etkisiz hale getirilmişlerdir.

 Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan şüpheli şahısların ikametgah adreslerinde eş zamanlı olarak düzenlenen ve Narkotik Maddeler Arama Köpeği Zeytin’inde de eşlik ettiği ikametgâh aramalarında; satışa hazırlanmış ve elektrik süpürgesinin içerisine zulalanmış vaziyette ayrı ayrı 7 ve 3 Parça halinde toplam ağırlıkları;

57.05 Gram Metamfetamin Maddesi,

93.96 Gram Skunk Maddesi, ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından; Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu kapsamında yürütülen soruşturma neticesi M.D. S.Ç. ile F.A isimli şüpheli şahısların işlemlerinin tamamlanması ile adli makamlara sevk edileceklerdir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere suç ve suçlulara yönelik çalışmalarımız aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.