YALOVA POLİS EMEKLİLERİ DERNEĞİ AÇILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Polis Emeklileri Derneği Bugün 14.00 da dua eşliğinde kurdelenin kesilmesiyle açıldı. Açılışa Yalova İl Emniyet Genel Müdürü M. Ali Süvari, Yalova Polis Emeklileri Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar, Yalova Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Tahsin Becan, Ak Parti Yalova İl Teşkilatı Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti üyeleri, Güç Birliği Derneği üyeleri ve çok sayıda emekli polis katılım gösterdi.

 


 

Mimar Sinan Caddesi, Yeşil Han’da bulunan Yalova Polis Emeklileri Derneği’nin kurdele kesiminden hemen sonra Yalova Emniyet Müdürlüğü Kafeterya’sına çıkıldı,   burada Yalova Polis Emeklileri Derneği Genel Başkanı konuşmasında“Bugün bizim ve teşkilatımız için önemli bir gün sizlere 81 ilde 60 bin polis emeklisinin selamını getirdim, hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. İl Emniyet Müdürü M. Lekesiz “Derneğimiz hayırlı uğurlu olsun biz emeklilerimizin yanındayız” dedi. Konuşmalardan sonra Plaket törenine geçildi. Ak Parti İl Teşkilat Başkanı Y.Ziya Öztabak’a Polis Emeklileri Genel Başkanı Mustafa Acar plaketini takdim etti. İl Emniyet Müdür M. Ali Süvari, Polis Emeklileri Genel Başkanı Mustafa Acar’a plaketini takdim etti. Programın sonunda ikramlar dağıtıldı.

 

 

Haber: Sinan Emre Koç – Foto: Sefa Başaran

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.