YALOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA YENİ ÜYELERİN KATILIMIYLA GÜÇLENİYORUZ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

YTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törende, Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Başkan Yardımcıları Galip Atik ve Sercan Şık,  Meclis Başkan Yardımcısı Abdurrahman Tutuğ ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ertuğrul Evci ve Ünal Yıldız’ın katıldığı törende, YTSO’ya Mayıs ayı içerisinde yeni kayıt olan firmaların yetkililerine Üye Kayıt Sertifikaları teslim edildi.

Ticaret Sicil Müdürü, Kalite Yönetim Sistemleri ve Akreditasyon Uzmanı İbrahim Akkanat’ın odanın tanıtımı ve hizmetleri ile ilgili sunumu sonrası tanışma etkinliği gerçekleştirildi. Sertifika Töreninde konuşma yapan Başkan Demiryürek, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, siz değerli üyelerimizin her türlü taleplerinde ve sorunlarında her zaman yanınızdayız. Mayıs ayında gerçekleşen 73 yeni üye kaydıyla birlikte ailemizin büyüdüğünü görmek bizi mutlu etmektedir. YTSO olarak, Üyelerimizin kurumsal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla eğitim ve fuar ziyaret organizasyonları düzenlemeye devam ediyoruz. Sizlerin de odamız etkinliklerine katılımını bekliyor ve etkinliklerimizi takip etmenizi önemsiyoruz. Üyelerimizin çeşitli kurumlardan daha uygun imkânlardan yararlanmaları için protokoller de yapmaktayız. Yeni üyelerimiz olarak sizlerin de getireceği katkılar ve projeler, bizleri mutlu edecektir. Hepinize ticari hayatınızda bol kazanç ve başarılı günler dilerim, Yalova Ticaret ve Sanayi Odamıza hoş geldiniz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.