YALOVA ÜNİVERSİTESİ TIP BAYRAMINI KUTLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Tıp fakültesine sahip bir olduğumuzdan dolayı büyük gurur duyuyoruz.

Yalova Üniversitesi Mehmet Okul Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Sağlık Akademisi Günleri 14 Mart Tıp Bayramı’nın kullanmasıyla ayrı bir anlam kazanırken Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, sağlık sektörünün tüm kahramanlarına teşekkür etti. Yalova Üniversitesinin tıp fakültesine sahip bir üniversite olmasından büyük gurur duyduklarını ifade eden Rektör Bahçekapılı, etkinliği düzenleyenlere teşekkür etti.

Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Vefik Arıca’nın Tıp Bayramı’nın hikayesini aktardığı açılış konuşmasının ardından sağlık çalışanlarına sağlık şehitleri adına teşekkür belgeleri takdim edildi ve katılımcı 1100 kişiye isme özel OR kodlu sertifika dağıtıldı.

Termal Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Bülent Yiğit ve Mediko Sosyal Merkezi Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü Dr. Metin Sabuncu moderatörlüğünde gerçekleşen sempozyumda Arş. Gör. Dr. Sema Arslan Kabasakal ve Dr. Öğretim Üyesi Selman Kaya’nın sunumları gerçekleşti.

Yoğun ilgiye sahne olan sempozyum programı 14 Mart Tıp Bayramı anısına hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.