YALOVA’DA ÇOCUK TİYATROLARI DEVAM EDİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi Gelenekten Geleceğe İbrahim Müteferrika Kültür Sanat Sezonu 7’den 77’ye vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

2022-2023 Gelenekten Geleceğe İbrahim Müteferrika Kültür Sanat Sezonu; çocuk oyunlarından konferanslara, tiyatrolardan konserlere, sinemadan edebiyata, tarihten bilime kadar pek çok alanda vatandaşlarla buluşuyor. Yalova Belediyesi bu kapsamda, her hafta cumartesi günü çocuklarımız için birbirinden güzel etkinliklere imza atıyor. Her hafta çocuklar için hazırlanan öğretici oyunlar, miniklerle buluşuyor.

Bu hafta Sabahattin Engin & Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu ve Kütüphanesi’nde ücretsiz olarak 3 seans gerçekleşen ‘Yıldız Kampı’ isimli oyunda; çocuklar gönüllerince eğlendiler. Binlerce çocuk her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunlara büyük ilgi gösterdi.

Yalova Belediyesi tarafından gerçekleşen etkinliklerden sizde haberdar olmak istiyorsanız www.yalova.bel.tr adresinden veya sosyal medyadan yapılan duyuruları takip edebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.