YALOVA’DA MESLEKİ GELİŞİM PANELİ GERÇEKLEŞTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Güç Birliği Derneği, Yalova Valiliğin önderliğinde, Yalova’da mesleğinde uzman gönüllülerin ve Yalova Üniversitesi’ndeki öğrencilerin aktif katılımıyla gerçekleştirilecek olan “Yalova Mesleki Deneyim Paylaşım Projesi”nin tanıtım kokteyli ve “Yalova’da Mesleki Gelişim” konulu panel gerçekleştirdi.

Yalova Güç Birliği Derneğinin yaptığı açıklamada; “Projemizin, Türkiye’de ilk defa yapıldığı ve birçok şehire örnek olacağına inanıyoruz. Yalovamızda hem öğrencilerin hem de iş dünyasındaki profesyonellerin mesleki gelişimlerini arttırabilecek bir panel olmasından dolayı projemiz çok kıymetli. Artık şehirlerin kalkınmasında sivil toplum kurumları her zamankinden daha büyük pay sahibidir. Bizde Yalova Güç Birliği Derneği’nde çalışmalarımızı bu bilinçle gerçekleştiriyoruz.

Bizi varlığı ile onurlandıran Vali Yardımcısı Sn. İdil Özdemir olmak üzere; Proje koordinatörü Güç Birliği Derneği Başkan Yardımcısı, Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Uzmananlarından Sn. Dr. Yasin ÖZDEMİR, kıymetli Panelistlerimize; Yalova Belediye Başkanı Sn. Mustafa TUTUK, Yalova İl Özel İdaresi Başkanı
Sn. Hasan SOYGÜZEL, Yalova Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Sn. Galip GENCER, Yalova Uğur Kişisel Gelişim Kursları Müdürü Vahit ARSLAN, ve Yalova Ticaret Sanayi Odası Başkanı Sn. Ceml DEMİRYÜREK ve Proje ortaklarının her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Panelimize katkı ve katılım sağlayan kıymetli Basın Mensuplarımıza, STK Başkanlarımıza, Oda Başkanlarımıza, Siyasi Parti Başkanlarımıza, muhteşem danslarıyla Pera Dans ve Sanat Merkezine, Yalova Ticaret Sanayi Odası çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Yalova Valiliği, Yalova Belediyesi, Yalova Üniversitesi, Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü, Yalova İl Özel İdaresi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına değerli katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.