YALOVA’DA PROTOKOL BAYRAMLAŞTI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde il protokolü, kurum amirleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Valilik makamında gerçekleşen bu özel etkinlik, toplumun farklı kesimlerini bir araya getirdi.

Protokol Üyelerinin Katılımı

Törene, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan ve Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel gibi önemli isimler de katıldı. Bu birliktelik, bayramın birlik ve beraberlik ruhunu yansıttı.

Bayram Kutlamaları ve Temenniler

Vali Kaya, bayramlaşma sırasında yaptığı konuşmada, Ramazan Bayramı’nın birlik ve beraberlik içinde kutlanmasının mutluluğunu ifade etti. Tüm Yalovalıların bayramını kutlayarak, herkes için mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diledi.

Güvenlik Tedbirleri

Vali Kaya, bayram süresince ilde tam bir huzur ve güven ortamının sağlanması için gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirtti. Emniyet ve jandarma ekiplerinin 7/24 görev başında olacağını ve vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için her türlü çabanın gösterileceğini vurguladı.

Vatandaşlarla Sohbet ve Fotoğraf

Bayramlaşma sırasında vatandaşlar, Vali Kaya ve diğer protokol üyeleriyle sohbet etme ve fotoğraf çektirme fırsatı buldu. Bu etkileşim, toplum liderleri ile vatandaşlar arasındaki bağları güçlendirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.