YALOVALILAR ‘ZİYAFET SOFRASI’ İLE TİYATROYA DOYDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi, ‘Yürüyen Köşk Kültür Sanat Sezonu’ kapsamında salonu hıncahınç dolduran Yalovalılara muhteşem bir tiyatro gösterisi izletti. Tiyatro severler, Ziyafet Sofrası isimli bu güzel gösteride eleştirel mizahı sonuna kadar yaşadı.

Raif Dinçkök Kültür Merkezi Özgecan Aslan Salonu’nda düzenlenen tiyatro gösterisinde; soğuk bir kış günü Üsküdar’da, bir dergaha yolu düşen iki sarhoş Ahmet ve Mehmet’in komik ve bir o kadar da düşündürücü hikayesi anlatıldı. Mesele önce sadece karın doyurmakken ruhlarının da doyduğunu fark eden sarhoş kardeşler için yeni ve eğlenceli bir hayat gözler önüne serildi.

Dakikalarca alkışlanan gösterinin sonunda Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Volkan Dadaloğlu ve Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Candan Yılmaz, sahneye çıkarak tiyatro ekibini performanslarından ötürü tebrik etti. Dadaloğlu, ekibe plaket ve çiçek takdiminde bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.