YAŞAR OKUYAN YALOVALILARLA İFTARDA BULUŞTU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Eski Sosyal Güvenlik ve Çalışma Bakanı Yaşar OKUYAN, Ramazan dolayısıyla verdiği iftar yemeğine, Yalova Belediye Başkanı Vefa SALMAN, Eski Çiflikköy Belediye Başkanı Metin DAĞ ve çok sayıda Yalova’lılar iştirak ettiler.

 

 

Marina Tike’de düzünlenen iftarda samimi bir ortamda gerçekleşti. Topun patlamasıyla birlikte iftarlarını açan konuklar sohbet ettiler. CUMHURBAŞKANLIĞI seçimleriyle ilgili konuşan Yaşar OKUYAN; ” Aday olan üç zattan birini cumhurun başı olarak seçeceğiz, Biri pkk örgütüyle bağlantılı olan siyasi partinin eş başkanlığını yapan birisi, öbürü cenabı Allahın bu millete verdiği siyasi musibet, onu köşk yerine silivriye göndeririz. Öbürü de birçok partinin, Ana muhalefet partisi başta olmak üzere,  çok farklı kesimlerin ortak adayı, Tabii ki her adayla ilgili lehte alehte bir çok yorum yapılabilir ama ben inanıyorum ki seçmen milletimiz, Şu sorunun cevabını verecek ? Hakkında bu kadar şahibe olan hırsızlık, yolsuzluklarla ilgili idalar olan bir kimseyi TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’nin en üst makanı CUMHURBAŞKANLIĞI makamına seçmiyeceğini, seçmemesi gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

 

 

 

ESKİ SOSYAL GÜVENLİK VE ÇALIŞMA BAKANI YAŞAR OKUYAN’IN KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEO HABERİMİZDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.