YTSO BAŞKANI CEMİL DEMİRYÜREK “SEÇİMLERİN ÜLKE OLARAK HUZUR İÇİNDE BAŞARIYLA GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Demiryürek, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesinde yaptığı açıklamada, iş dünyasının gelişmesi ve şehrin ekonomik yönden kalkınması hedefleri doğrultusunda, Yalova’nın doğru planlamayla ve doğru yatırımlarla yönlendirilmesi gerektiğini belirtti.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerinin Ülke olarak huzur içinde ve başarıyla gerçekleştirilmesini temenni ediyorum

Sosyal, kültürel ve ekonomik olarak Yalova’nın aynı oranda gelişmesi için siyaset kurumu, sivil toplum kuruluşları, bürokrasi ve yerel yönetimlerin ortak akılla hareket etmesi gerektiğini belirten Başkan Demiryürek, “İş dünyasının siyasi partilerden ve adaylardan beklentisi ise İlimizin kalkınması için yapılacakların TBMM’de dile getirilmesi ve icraata yansıtılmasıdır. Türkiye, 14 Mayıs Pazar günü sandığa giderek hür ve özgür iradesiyle oyunu kullanacaktır. Seçimlerin barış ve huzur ortamında büyük bir olgunluk içerisinde gerçekleştirilmesi en büyük beklentimizdir. YTSO olarak seçim sonuçlarının İlimiz ve Türkiye’miz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.