YTSO İLE ÖZEL AKTİF HASTANESİ ARASINDA “SAĞLIKTA İNDİRİM” PROTOKOLÜ İMZALANDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek yaptığı açıklamada, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimizin sağlık hizmetlerine daha kolay erişimini ve hayat kalitesini artırmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, Özel Aktif Hastanesi ile “Sağlıkta İndirim” protokolü imzaladık.

Bu protokol kapsamında, YTSO üyeleri ve birinci derece yakınları, Özel Aktif Hastanesi’nde Fizik Tedavi, Nöroloji, Kardiyoloji, Üroloji, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, KBB, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi branşlarında muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinde %30 indirimden faydalanabileceklerdir. Bu indirimler sayesinde, üyelerimiz ve aileleri daha uygun maliyetlerle sağlık hizmetlerinden yararlanabileceklerdir. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimizin refahını artırmaya yönelik adımlar atmaya devam edeceğiz. Özel Aktif Hastanesi ile imzalanan bu protokolün üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Sağlıkta indirim protokolünün üyelerimize ve ailelerine sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.