YTSO, MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUHARREM İNCE VE İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI MEHMET ERSOY’U ZİYARET ETTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cemil Demiryürek ve Sercan Şık ile YTSO Meclis Üyeleri, Meslek Komite Başkanları ve YTSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tayfun Furkan Gülen, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’u ziyaret etti.

YTSO Yeni Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizle Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’yi ve İçişleri Bakan yardımcımız Sayın Mehmet Ersoy’u makamında ziyaret ettiklerini belirten Becan “Üyelerimizin sıkıntılarını gündeme getirmeyi ve çözümü noktasında atılabilecek tüm adımları atmayı önemli bir sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Sayın İnce ve Bakan Yardımcımız Ersoy’a iş dünyasının talepleri üzerine görüş alışverişinde bulunduk” dedi. YTSO’nun, Yalova’nın önemli kurumlarının başında geldiğini ifade eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin iş dünyası odaklı projelerini paylaşarak, Başkan Becan ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.