YTSO, ÖZEL V DENT DİŞ POLİKLİNİĞİ İLE SAĞLIKTA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO), üyelerinin sağlığını önemseyerek, ağız ve diş sağlığı alanında yeni bir avantaj sunmak için Özel V Dent Diş Polikliniği ile iş birliği protokolü imzaladı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) binasında gerçekleşen protokol imza törenine YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Başkan Yardımcısı Galip Atik ile Özel V Dent Diş Polikliniği Yetkilileri Cemre Baş ve Uzm.Dt.Utku Can Kemeç katıldı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, oda üyelerinin sağlık hizmetlerine daha kolay erişimini ve hayat kalitesini artırmayı amaçladıklarını belirten YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, “Bugün, ağız ve diş sağlığı alanında da üyelerimize özel fırsatlar sunmak için Özel V Dent Diş Polikliniği ile bir araya geldik. Bu protokol ile üyelerimiz ve birinci derece yakınları, üye kimlik kartlarını ibraz ederek ağız ve diş sağlığı muayene ve diş tedavi hizmetlerinden %20 indirimle faydalanabileceklerdir.  Protokolümüzün tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Özel V Dent Diş Polikliniği Yetkilisi Cemre Baş da protokolün imzalanmasının sevincini yaşadıklarını ifade ederek, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası gibi kentin en dinamik ve güçlü kuruluşu ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu protokol çerçevesinde oda üyeleri ve birinci derece yakınları, yılda bir kez diş hekimi muayenesi ve panoramik röntgen tedavisinden ücretsiz yararlanacaklar. Ayrıca, protokol kapsamında çocuk diş hekimi tedavileri, kompozit dolgu, kanal tedavisi, tam protez, bölümlü protez, diş çekimi, implant, gömülü diş operasyonu, detertaj ve ortodontik tedavi gibi birçok hizmetten indirimli olarak faydalanabilecekler. Sağlık herkes için önemlidir. Bu protokolle, YTSO üyelerine daha fazla erişilebilir ve ekonomik bir sağlık hizmeti sunma amacımızın bir parçasıdır. Uzman kadrosuyla Yalova’ya yakışır son teknolojiyle donanmış kliniğimizin 10 Eylül 2023 Pazar günü 16:00-18.00 saatleri arasında gerçekleştireceğimiz resmi açılışımızda tüm hemşerilerimizi görmekten mutluluk duyarız” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.