YTSO, TSE GÖREVLİLERİNCE DENETLENDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

TSE Bursa Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Denetçileri, Mehmet Akça, Hasan Hüseyin Yaşar, Yasemin Çelik tarafından yapılan denetimler sonunda, odanın kalite yönetim sisteminin TSE EN ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 standardına uygunluğunun yeniden tescil edildiği belirtildi.

 

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan üyelerine ve Yalova’ya kaliteli ve en etkili hizmeti vermeyi hedeflerini belirtti. YTSO olarak Yönetim Kurulu ve diğer birimlerle en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Becan, “TSE yetkilileri tarafından yapılan ve bir gün süren çok titiz bir denetim sonucu gözetim ve belge yenileme tetkikinin başarıyla tamamlandığı raporu bizlere verildi. Bağımsız bir göz tarafından yapılan bu değerlendirme, bizleri son derece mutlu etmiştir çünkü biz duvarlara asılan belgeden ziyade, üyelerimizin ve tüm halkımızın memnuniyetini esas alarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizin de standartlara uygun olması bizleri sevindirmiştir” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.