YTSO ÜYELERİYLE BİRLİKTE DESTEĞE DEVAM EDİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, asrın felaketi olarak adlandırılan ve 10 ilimizi binlerce vatandaşımızı etkileyen deprem sonrasında bölgenin barınma ihtiyacının giderilmesi için üyelerimizle birlikte çalışmaya, yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Üretimlerini YTSO üyesi APEC Çelik Yapı Sistemleri firmamıza yaptırılan konteynerler üretimleri bittikçe afet bölgesine gönderiliyor. Mesai saati gözetmeksizin çalışmalarına ara vermeyen üyemiz bölgenin ihtiyacının karşılanması için ilave üretim yerleri oluşturdu, bu yerlerin oluşturulmasında da yine oda üyelerimiz, yöneticilerimiz kendi iş yerlerini tahsis ettiler.

TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ile tüm oda borsa camiası sürekli istişare halindeyiz, Türk İş Dünyası olarak ülkemizde yaşanan bu afetin yaralarının sarılması için yapılabilecekleri değerlendirip uygulamaya konulması içinde birlik olmaya devam ediyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.