YTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI CEMİL DEMİRYÜREK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek mesajında;

“Sevgili Basın Mensupları, Basın, demokrasinin temel taşlarından biridir. Özgür ve tarafsız haberlerin kamuoyunu aydınlatma görevini üstlenirken, aynı zamanda toplumun sesi olma sorumluluğunu da taşımaktadır. Sizler, doğru bilgiye erişim sağlayarak halkın farklı görüşleri anlamasını ve bilinçli kararlar almasını sağlamaktasınız.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, basının toplumda oynadığı bu kritik rolün değerini bilmekte ve desteklemekteyiz. Sizler, yerel haberlerin yayılmasında, iş dünyasının gelişimine katkıda bulunmada ve ekonomik büyümeye olanak sağlamada önemli bir rol oynuyorsunuz. Çalışmalarınızla, Yalova’nın ticaret ve sanayi sektörünün güçlenmesine katkıda bulunuyorsunuz.

Bugün, basının zorlu bir dönemden geçtiğini ve birçok zorluğun üstesinden gelmeye çalıştığını biliyoruz. Teknolojinin hızlı gelişimi, dijital dönüşüm ve sosyal medyanın etkisi gibi faktörler, gazetecilik mesleğini etkilemiştir. Ancak bu zorlukların üstesinden gelme konusunda sizlerin azmi ve özverisi bizi her zaman etkilemektedir. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak, sizlerin çalışmalarınızı desteklemek ve güçlendirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Günü’nü kutlarken, sizlere sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Saygılarımla,” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.