YTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHSİN BECAN’IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Cumhuriyetimizin ilanı, en zor şartlarda dahi milletimizin her türlü olumsuzlukları yenerek, omuz omuza mücadelesi sonucu ayakta kalışının ve ileriye hızla atılışının eseri olarak bizlere gurur vermektedir. 

 

Çağdaş, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan ülkemizi, Atatürk’ün gösterdiği hedefe taşıyabilmenin Atatürk’ün ilke ve inkılâpları ışığında çok çalışmaktan geçtiğini hiçbir zaman unutmamalıyız.  

 

Demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, dil, din, ırk, inanç ve cinsiyet farkı gözetmeksizin bütün vatandaşlarımızın ortak adıdır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde Türk Milleti’nin destansı kahramanlığı ile kurulan Cumhuriyetimizin 92’inci yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz.

 

Büyük milletimizin Cumhuriyet Bayramını şahsım, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimiz adına kutlar; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımla anar, saygılarımı sunarım.

 

 

Tahsin BECAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.