YÜRÜYEN KÖŞK KOŞUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Türkiye Jokey Kulübü tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen ‘Yürüyen Köşk Koşusu’ İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirildi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un da protokol tribününde seyrettiği yarış TJK ve TAY TV Ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Veliefendi Hipodromunda gerçekleştirilen yarışı seyredenler arasında Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman, Belediye Meclis Üyeleri Dursun Karahasan, Adnan Kırtay, TJK Asli Üyesi Can Güven, TJK Genel Müdür Yardımcıları Burak Konuk, Mehmet Şirin Hipodrom Müdürü Volkan Yıldız, Yalova Merkez Mahalle ile Köy Muhtarları ve Yalovalı yarış severlerde izledi.

Dame Tıme Yarışın Galibi Oldu

3 ve Yukarı İngiliz 9 Atın yarıştığı 2000 metre sentetik çimde ‘Yürüyen Köşk Koşusu’nu İsmail Hatipoğlu’nun sahibi olduğu Dame Tıme isimli at jokeyi Erhan Aktuğ ile kazandı. Yarış Sonrası protokol tribününde gerçekleştirilen törende Başkan Vekili Mustafa Tutuk, kazanan Dame Tıme isimli atın sahibi adına kupayı TJK Asli Üyesi Can Güven’e teslim etti. Başkan Vekili ayrıca Jokey Erhan Altuğ’u tebrik ederek plaket takdim etti.

Yarış Öncesi Yürüyen Köşk Tanıtıldı        

Düzenlenen yarış öncesi Yalova’nın marka değeri olan Yürüyen Köşk’ün bir birinden farklı açılardan çekilmiş 4 mevsime ait fotoğrafları sergilendi. Ayrıca hipodromda ve canlı olarak yayınlanan TV ekranlarında Yürüyen Köşk’ün tanıtım videosu yayınlandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.