YUSUF ZİYA YILMAZ “MİLLET YİNE AK PARTİYİ SEÇECEK”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Yalova İl Başkanlığına gelerek Belediye başkanları ve teşkilat yöneticileri ile bir araya geldi.

Ak Parti Yalova İl Başkanlığında basın açıklaması yapan Yusuf Ziya Yılmaz, 31 Mart Seçimlerinde halkın yine tercihinin AK Parti’den yana olacağını söyledi.

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ile Meliha Akyol, Yalova Belediye başkanı Mustafa Tutuk, ilçe, Belde Belediye başkanları ile teşkilat yöneticileri tarafından çiçekle karşılanan Yusuf Ziya Yılmaz, daha sonra basın mensupları açıklamada bulundu.

Yalova İl başkanı Umut Güçlü, basın açıklaması öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Yalova ya gelişinden dolayı teşekkür etti.

Yusuf Ziya Yılmaz, açıklamasında hizmetleri değerlendireceklerini belirterek “Yalova’daki programımız yerel yönetim hizmetlerini yerinde görmek, belediye başkanımızın yaptığı hizmetlerle ilgili biz sürekli iletişim ve istişare içindeyiz. Başka Mustafa başkana çalışmaları ile ilgili istişare ediyoruz. Bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca Ak Parti il binası bizim evimizdir. Evimizde arkadaşlarımız ile görüşme halindeyiz.

Çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı başta milletvekillerimiz, Belediye başkanlarımız, teşkilat yöneticilerimiz ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

Osmangazi Köprüsünün yapılmasının ardından Yalova da büyümeye başladı. Ben Karayollarında mühendis iken bu bölgenin gelişecegini görüyorduk. Tersanelerin gelmesi ile İl büyümeye ve istihdam oluşturuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.