15 YILDIR BİTMEYEN GELENEK “SEVGİYLE KUCAKLIYORUZ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi tarafından 15 yıl önce başlatılan Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında dünyaya gelen bebekleri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kıymetli anne ve babalarımızın mutluluklarına ortak olmak, ihtiyaçlarına katkı koymak için Anne-Yenidoğan Bebek Destek Paketi hediye ediyoruz. Altınova Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Bundan sonraki süreçte de ailelerimize destek olmaya devam edeceğiz. Rabbim tüm evlatlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek, anne ve babalarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin” dedi.

“Sevgiyle kucaklıyoruz seni”

Yenidoğan bebekleri sevgiyle kucakladıklarını söyleyen Dr. Oral, “Ailemize hoş geldin bebek. Sevgiyle kucaklıyoruz seni. Anne -Yenidoğan Bebek Destek Paketi ile kıymetli anne ve babalarımızın mutluluklarına ortak oluyoruz. Altınova Belediyesi olarak siz değerli ailelerimizin her zaman yanındayız. Rabbim tüm evlatlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek, anne ve babalarımıza hayırlı evlatlar nasip etsin” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.