3.ULUSLARASI RESİM SEMPOZYUMU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

 

16- 23 Kasım tarihleri arası düzenlenen 3. Uluslararası Resim Sempozyumu açılış kokteyli 23 Kasım saat: 14:00’de Yalova Üniversitesi Karizma Yerleşkesi Sanat Galerisinde gerçekleşti.

 

 

3 . Uluslararası Resim Sempozyumuna, Belediye Başkanı Vefa Salman’ın yanı sıra Yalova Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Çavuşoğlu, Rektör Yard.Prof.Dr.Recep Hayri Eren, Rektör Yard. Prof. Dr. Rafet Bozdoğan, öğretim üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Sempozyuma katılan sanatçılara katılım belgesi verildi.

 

 

 

Vefa Salman, sempozyumun Üniversitenin farkındalığı için önemli olduğunu belirterek, Yalova çok özel bir kent burada yaşayanlarda her şeyin en güzeline layıklar. Bu etkinlikte de emeği geçenlere teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

3.Uluslararası Resim Sempozyumu katılımcıları; Emel Koru- Türkiye, İsmet Çavuşoğlu- Türkiye, Melihat Tüzün- Türkiye, Nedret Yaşar- Bulgaristan, Necmi Murat- Amerika, Pınar Kanber- Türkiye, Sevilay Emirza Yıldız- Türkiye, Walid Farouk- Mısır.

 

 

Büşra Gündüz

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.