7’den 77’ye ÇEVRİMİÇİ ALTINOVA PROJESİ TANITILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova ilçesinde Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Altınova Belediyesinin ortak olarak düzenlediği “7 den 77 ye Çevrimiçi Altınova” projesi tanıtıldı.

Belediye Konferans salonunda düzenlenen Proje tanıtım toplantısına Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr Metin Oral ve Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, ile Stk temsilcileri, eğitimciler ile basın mensupları katıldı.

Kaymakam Özyiğit “Bu proje belkide ilk defa yapılıyor, bu projenin maliyeti 3 – 4 Milyon TL’yi bulacak. Biz bu proje ile ilçemizde kazanımlar elde edeceğiz. Bu projelere destek veren kıymetli Belediye Başkanımız Metin Oral’a çok teşekkür ediyorum. Neslimiz tarihi ile kültürü ile yetiştireceğiz. Desteklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar da proje ile ilgili çalışmalar konusunda bilgi verdi.

7’den 77’ye ÇEVRİMİÇİ ALTINOVA

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral yaptığı konusmada “7 den 77 ye Çevrimiçi Altınova” projesini sizlere tanıtıyoruz, bu proje ile hem gençler hemde tüm Altınova halkı yararlanacak. Aşağıda belirtecegimiz projeleri bu sene başlatacağız.

GELECEGİMDEKİ BEN

PROJE-SUNUM

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.