AK PARTİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Altınova ilçe Başkanlığı tarafından Altınova Kaymakamlığı bahçesinde iftar programı düzenledi.

 

AK Parti 24. Dönem Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Ak Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın da katıldığı iftar programının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak “Biz il ve ilçe teşkilatı olarak bir aileyiz. Kardeşliğin, birliğin, beraberliğin simgesi olan Ramazan Ayı’nda bizler de kardeşlerimizle hep beraber iftar yapıyoruz. Birliğimiz, beraberliğimiz hep devam edecek Allah bozmasın” dedi.

 

 

Başkan Volkan Yılmaz da, ‘’Ak Parti Altınova İlçe Başkanlığımızın Düzenlemiş Olduğu İftar Programına Katılım Sağladık. Sayın başkanıma, teşkilat mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bizim en güzel özelliğimiz birlik ve beraberlik duygularını taşımaktır. İnşallah hep bir arada tekrar en güzel ramazanlara kavuşuruz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.