AK PARTİ YALOVA TEŞKİLATLARINDAN ALTINOVA KÖYLERE ÇIKARMA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Yalova Teşkilatı, Altınova ilçesindeki köyleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

“TÜRKİYE YÜZYILI’NIN BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Ziyaretlerde birlik ve beraberlik mesajları veren AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Her zaman biriz, beraberiz. Türkiye Yüzyılı’nın el ele vererek birlikte inşa edeceğiz” diye konuştular.

Projeleri anlatıp, talepleri dinlediler

AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, parti teşkilat yöneticileri, il genel ve belediye meclis üyeleri, Altınova’nın Ayazma, Fevziye ve Çavuşköy’leri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelip yapılan projeler hakkında bilgi verip, talepleri dinlediler.

“Bu sevdanın adı Türkiye”

Ziyaretlerin çok yararlı geçtiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bizim, aziz milletimize duyduğumuz sevda ve muhabbet ömürlüktür. Her zaman, her koşulda omuz omuza, gönül gönüleyiz. Çünkü bu sevdanın adı Türkiye’dir. Teşkilatımıza gönüllerini açan milletin efendisi, başımızın tacı, üretken ve vatansever değerli köylülerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

“AK Parti hizmetin adıdır”

AK Parti Hükümetlerinin 21 yılda Yalova ve ülke genelinde dev projelere imza attığını, yapılamaz denilenleri yaptığını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ve başarıya ulaştırdığı projelerin halkımız tarafından takdirle karşılandığını bir kez daha görmek bizleri çalışmalarımızda daha çok motive ediyor. AK Parti hizmetin adıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için teşkilatlar olarak durmadan duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştular.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.