AK PARTİLİ KADINLAR KILIÇDAROĞLU’NU KINADILAR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Deniz Kaçan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu kınadıklarını söyledi.

 

Kılıçdaroğlu’nun 5 Nisan’da partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, Bakan Ramazanoğlu ile ilgili hayasızlık içeren bir cümle kullandığını ifade eden Deniz Kaçan, “Kamuoyunu karıştırıcı yorumlarıyla gündem yaratmaya çalışan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında Sayın bakanımızın sözlerini çarpıtarak kendi fikri yorumlarını katarak her zaman olduğu gibi seviyesizliğini bir kez daha göstererek bir kadına haddini aşan hakaretlerde bulunmuştur. Hiçbir insafa,  hiçbir vicdana, hiçbir terbiye, edep ve seviye ölçülerine yakışmayacak kadar seviyesiz ifadeleriyle kadınlar üzerinde yaptığı ithamlar kadınları aşağılayıcı niteliktedir. Kadın hakları denince ön safı kimseye bırakmayan zihniyet nerdesiniz?” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.