AKSAFİL VE SARAY HALI İŞBİRLİĞİYLE HAYATA GEÇEN MİRAMARE KOLEKSİYONU’NDA DÜNYADA İLK KEZ VİSKOLİK İPLİK KULLANILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Aksafil, viskon ve akrilik elyaftan üretilen ve dünyada ilk defa geliştirilen viskolik ipliği kullanarak Miramare Koleksiyonu’na imza attı.

Aksafil’in öncü Ar-Ge çalışmaları ve Saray Halı iş birliğiyle hayata geçen bu koleksiyon, İtalya’daki Miramare Sarayı’nın etkileyici güzelliklerinden ilham alınarak tasarlandı.

Türkiye’nin tek, dünyanın ise önde gelen akrilik elyaf üreticisi Aksa Akrilik’in önemli yatırımı Aksafil, dünya çapındaki ihracat pazarlarında önde gelen zincir mağazalarının koleksiyonlarında yer almayı sürdürüyor. Sektöre katma değerli ürünler sunma misyonuyla hareket eden Aksafil, son olarak Saray Halı iş birliğiyle dünyada ilk kez viskolik ipliği kullanarak dokunan Miramare Koleksiyonu’nu piyasaya sundu. Viskon ile akrilik karışımından üretilen ve bu özel koleksiyonda kullanılan viskolik ile viskonun dezavantajlarının giderilmesi hedefleniyor.

Yenilikçi teknoloji ve estetiğin buluştuğu koleksiyon, Miramare Sarayı’nın tarihi ve estetik değerlerini modern tasarımla bir araya getirerek benzersiz bir özellik kazandı. Saray Halı ile ortak yürüttükleri Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan ‘Viskolik’ adlı yeni iplik ile tasarlanan Miramare Koleksiyonu, müşterilerden tam not aldı.

Miramare Koleksiyonu, evinize tarihi bir atmosfer katarak aynı zamanda modern bir stil sunuyor. Salonlarınızda Miramare Sarayı’nın büyüsünü hissedebilir ve Aksafil’in yenilikçi yaklaşımı sayesinde viscolik iplik teknolojisiyle tanışabilirsiniz. Bu özel koleksiyon ile evinizde tarih, estetik ve modernlik arasında mükemmel bir uyum yakalayacaksınız.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.