ALTINOVA’DA ÜÇ AÇILIŞ BİRDEN YAPILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi tarafından Dilburnu Deniz Feneri Müzesi, Hersek Kazı Evi ve Yöresel Ürünler Merkezini hizmete açıldı.

Açılışa Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Ak Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit, CHP Altınova Belediye Başkan adayı Yasemin Fazlaca, Kurum Amirleri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile Altınovalılar katıldı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Merin Oral yaptığı açıklamada; “Marka şehir yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İlçemizin tarihi ve kültürel kimliğini öne çıkaracak Dilburnu Deniz Feneri Müzesi ve Hersek Kazı Evi ile kadın istihdamına katkı sağlayan Yöresel Ürünler Merkezini hizmete açtık.

Katılımlarıyla bizleri onurlandıran Yalova Valimiz Dr. Hülya Kaya ve Kaymakamımız Halil İbrahim Kazar başta olmak üzere, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.