YALOVA TEMA’DAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ SALİH GÖZÜM’E ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Tema Vakfı Yalova İl Temsilciliği Yönetim Ekibi yaş haddinden emekliye ayrılan İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nun yerine atanan Salih Gözüm’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Temsilcisi Arzu Demir, Merkez İlçe Sorumlusu Saffet Yıldız, Kadıköy Mahalle Sorumlusu Özcan Demir ve Süleymanbey Mahalle Sorumlusu Gökmen Kılıç tarafından gerçekleştirilen ziyarette İl Temsilcisi Arzu Demir TEMA Vakfının çalışma prensiplerinden bahsederek İl Temsilciliği olarak gönüllüleriyle birlikte Yalova’da gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında Salih Gözüm’e bilgiler aktardı. Salih Gözüm’ de ekiple İl Emniyet Müdürlüğü olarak yapacakları yenilikler hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

İl Temsilcisi Arzu Demir ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği olarak İl Emniyet Müdürümüz Göksel Topaloglu’nun yaş haddinden emekliye ayrılması sonrasında boşalan makama İçişlerine Bakanlığı tarafından atanan Sayın Salim Gözüm’e hayırlı olsun ve hoş geldiniz ziyaretinde bulunduk. Sayın Emniyet Müdürümüze Vakfımızın çalışmaları hakkında bilgiler aktardık ve kendisine Meşe Ağacı kitabımız ile yaprak rozetimizi takdim ettik. Nazik evsahipliği için Emniyet Müdürümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.