HACI ADAYLARI DUALARLA KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Hac ibadetini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olan hacı adayları için 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda bir uğurlama programı düzenlendi.

Hacı adayları, Yalova’da tur şirketlerinin organizasyonları ile kutsal topraklara doğru yolculuğa çıktı. 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Kent Müzesi önünde bir araya gelen hacı adaylarının uğurlama programına Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıduman ile birlikte Naim Ardıç’ta katıldı. 

Yalova Belediyesi mobil araçla ve kurduğu çadırla kutsal topraklara gidecek olan hacı adaylarına çeşitli ikramlarda bulundu. Yalova’dan 100 toplamda 190 hacı adayının yer aldığı alanda dualar edildi. Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Sarıduman ve Naim Ardıç’ın eşliğinde kutsal topraklara uğurlanan hacı adaylarını selamlayan Başkan Yardımcıları Sarıduman ile Ardıç, hacı adaylarının heyecanını paylaştıklarını söylediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.