ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI DR. METİN ORAL, “EĞİTİM KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede eğitim veren Vakıfbank İlkokulu ile Hürriyet ortaokulunu ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede eğitim veren Vakıfbank İlkokulu ile Hürriyet ortaokullarını ziyaret ederek, yeni atanan okul müdürlerini kutladı.

Yeni okul müdürlerine ziyaret

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Hürriyet Ortaokulu ve Vakıfbank İlkokulu’na atanan okul müdürleri Özge Ekinci ve Osman Kayar’ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Oldukça samimi geçen ziyaretlerde Başkan Oral, yeni okul müdürleriyle fikir alışverişinde bulundu. Okul ziyaretlerinde Başkan Oral, öğrencilerle de bir araya gelerek sohbet etti.

“Güzel çalışmalara imza atılıyor”

Bu önemli görevinizde, Altınova Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Belediye olarak, eğitim öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimizi sürdürmekteyiz. İlçemize yeni okular kazandırıyoruz. Eğitim alanında yapılması gereken ne varsa elimizden geldiğince katkı sağlıyoruz. Eğitim kırmızı çizgilerimizdir. Birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.