ALTINOVA BELEDİYESİ, 37 YAŞINDA

7 Haziran 1987 yılında belediye statüsüne kavuşarak belde belediyesi olan, 6 Haziran 1995 tarihinde de bakanlar kurulu kararıyla ilçe statüsüne kavuşan Altınova Belediyesi, 37 yaşına girdi.

Altınova Belediyesi’nin 37. Kuruluş Yılını kutladıklarını ifade eden Dr. Metin Oral, Altınova’nın büyüyüp gelişmesinde, bugünlere ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Teşekkür etti

20 yıl Altınova’da belediye başkanlığı yapan Dr. Metin Oral, İlçenin; tarihi, sanayiyi ve kültürleri bir arada barındırarak kardeşçe yaşanılan önemli bir bölge olduğunu söyledi.

Altınova’nın 37 yılda çok önemli yerlere geldiğini ifade eden Oral, “İlçemize hizmet eden dönemin siyasi iktidarlarına, milletvekillerine, tüm parti teşkilatlarına, mülki amirlerine, kurucu belediye başkanımız Ahmet Tamer’e, belediye başkanımız Kemal Gülbahar’a, bugüne kadar görev yapan belediye meclis üyelerimize ve belediye personelimize teşekkür ederim. Ebediyete irtihal eden kurucu belediye başkanımız Ahmet Tamer’i, belediye meclis üyelerimizi ve personelimizi bir kez daha rahmet ve saygıyla anıyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.