BAŞKAN FAZLACA, YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, 8 ve 9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na girecek öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Geleceğin teminatı olan öğrencilere başarılar dileyen Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Gençlerimizin geleceği olan ve büyük önem arz eden Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) hafta sonu gerçekleşecek. Hedefledikleri mesleğe ulaşmak, kaliteli ve her anlamda donanımlı bir üniversite okumak için sınavlara sıkı bir şekilde hazırlanan, aynı zamanda motivasyonunu yüksek tutmaya çalışan öğrencilerimizin, emeklerinin karşılığını alabilmelerini ve yıllardır edindikleri bilgi ve birikimlerini sınava yansıtarak, başarılı olmaları en büyük dileğimizdir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz kendilerine güvensin. Kendinize güvendiğiniz sürece aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum. Bu vesileyle siz gençlerimizin yetişmesinde her türlü fedakârlığı üstlenen öğrenmelerinize, ailelerinize teşekkür ederim. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden temenni ediyorum.’’ dedi.

Yalova’da sınava girecek öğrenciler için 8 Haziran Cumartesi ve 9 Haziran Pazar günü saat 08:30’da Altınova Belediyesi kapalı pazar yerinin bulunduğu bölgeden araçlar hareket edecektir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.