ALTINOVA İTFAİYEDEN HAT-SAN TERSANESİ’NE EĞİTİM

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova itfaiye Amirliği tarafından Altınova Tersaneler Bölgesine kurulu bulunan Hat-San Tersanesi İş Güvenliği ve Yangın Güvenliği Personeline eğitim verildi.


Altınova itfaiye Amirliği tarafından Hat-San Tersanesi İş Güvenliği ve Yangın Güvenliği Personelleri Burak Şahin ve İbrahim Gökpınar’a eğitim verildi.


Hizmet içi eğitim


Altınova itfaiye Amirliği hizmet içi eğitim kapsamında, Hat-San Tersanesi İş Güvenliği Ve Yangın Güvenliği Personelleri Burak Şahin ve İbrahim Gökpınar’a gemi yangını, kurtarma, itfaiye olaylarına ilk müdahale ve yangın güvenliği konularında eğitim verildi.


Koordineli çalışma


Tersanelerle koordineli bir şekilde çalıştıklarını ve eğitimlere düzenli olarak devam ettiklerini söyleyen Altınova itfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi tersanedeki ilgili bölümlerdeki personelle paylaşıyoruz. Son olarak Hat-San Tersanesinde görevli arkadaşlara ilk müdahale, yangın güvenliği, olay yerinde koordineli çalışma, itfaiye müdahale ekipmanları kullanılan terimlerle teori ve uygulamalı eğitimler verdik. Hat-San tersanesi yetkililerine, İş Sağlığı Ve Yangın Güvenliği Koordinatörü Fatih Gemi’ye duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.