BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇOCUKLARLA BİRLİKTE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi tarafından her Cumartesi günü çocuklara yönelik düzenlenen etkinliklere ilgi her zamanki gibi oldukça fazlaydı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü ücretsiz şekilde 3 seans olarak gerçekleştirilen ‘Magic İllüzyon Show’ isimli gösteriye, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile birlikte eşi Gökşen Şahin Tutuk da katıldı.

Sabahattin ve Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda gösteri öncesi çocuklar ve aileleri ile sohbet eden Başkan Vekili Tutuk’a, aileler, düzenlenen etkinliklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Çocuklara önem verdiklerini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Belediyemiz olarak etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle Cumartesi günleri çocuklarımıza yönelik yapmış olduğumuz tiyatro ve diğer gösteriler geleneksel hale geldi. Yalova Belediyesi olarak çocuklarımızın mutlu olması bizi oldukça memnun ediyor. Burada hem ailelerimiz hem de çocuklarımız yapılan etkinliklerden bizlere memnuniyetlerini dile getiriyor” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.