ALTINOVA, SAĞLIKTA DA ATILIM İÇERİSİNDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetim kurulu üyeleri ile AK Partili Altınova Belediye Meclis Üyeleri, Altınova İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Çekiç’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

“Her zaman yanındayız”

Ziyarette konuşan Başkan Oral; Altınova’nın sağlık alanında da atılım içerisinde olduğunu ifade ederek, “Altınova İlçe Sağlık Müdürü olarak atanan değerli meslektaşım Dr. Faruk Çekiç’e yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemize yapacağı güzel hizmetler için her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı.

Dr. Faruk Çekiç Kim?

03.12 1971 Hatay / Kırıkhan doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Hatay İskenderun’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam edip, 1997’de mezun oldu. İlik görev yeri Hatay Kırıkhan İlçesi 1 No’lu Merkez Sağlık Ocağı oldu. Sonra sırasıyla İskenderun Devlet Hastanesi Dörtyol Merkez Aile Hekimliği, Yalova Devlet Hastanesi ve son olarak da Yalova Altınova Merkez ASM2de aile hekimi olarak görevine devam etti.

Dr. Faruk Çekiç, 23 Haziran 2022 tarihinde Altınova İlçe Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.