ALTINOVA’DA 23 NİSAN COŞKUSU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 104. yılını büyük bir coşkuyla kutladı.

Altınova Hükümet Konağı önünde gerçekleşen törenler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Törene, Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Garnizon Komutan Temsilcisi, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, çevre belediye başkanları, ilçe emniyet müdürü, jandarma komutanı, milli eğitim müdürü, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, STK temsilcileri, dire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar geniş katılım gösterdi.

Öğrenciler tarafından sergilenen etkili gösteriler, izleyicilerden büyük alkış topladı. Törenler, ödül töreni ile son buldu. Törenlerin ardından, Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca ve Garnizon Komutanlığı Temsilcisi vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Bu özel gün, Altınova’nın tarihindeki önemini ve toplumun birlikteliğini bir kez daha gözler önüne serdi. 23 Nisan, sadece bir bayram değil, aynı zamanda ulusal egemenliğimizin ve çocuklarımızın geleceğine olan inancımızın da kutlandığı bir gün olarak tarihe geçti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.