YEŞİLİN OBJEKTİFTEN YANSIMALARI: “14. ULUSLARARASI TARIM, ORMAN VE İNSAN FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR!”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Tarım ve Orman Bakanlığı, toprağın, suyun, tarımın ve ormanın hayati önemini vurgulamak ve bu değerlere dikkat çekmek amacıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasının 14’üncüsünü uluslararası arenaya taşıyor.

Kategoriler Çeşitliliği ve Yaratıcılık

“Genel”, “Çiftçi”, “Öğrenci”, “Tema”, “Bakanlık Çalışanları” ve “DenizBank Çalışanları” olmak üzere altı farklı kategoride düzenlenen yarışma, bu yıl “Üretimin ve Üreticinin Yüzyılı” temasıyla katılımcıların yaratıcılığını zorlayacak.

Jüri Üyelerinde Yıldızlar Geçidi

Seçici Kurul, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı Bülent Kahraman Çolakoğlu, ünlü fotoğraf sanatçıları, savaş muhabirleri ve akademisyenler gibi alanında uzman isimlerden oluşuyor.

Ödüller ve Sergi

23 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında açıklanacak sonuçlarla birlikte, kazanan eserler özel bir törenle sahiplerine sunulacak ve seçilen bazı eserler sergilenecek.

Son Başvuru Tarihi

Fotoğraf tutkunları, 31 Ağustos tarihine kadar başvurularını yapabilirler. Yarışma şartları ve detaylarına Tarım ve Orman Bakanlığı’nın resmi web sitesinden ulaşılabilir.

Anadolu’nun Tarım Mirası

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, yarışmanın Türkiye’nin tarım kültürünü ölümsüzleştirmek ve üreticiyi teşvik etmek amacı taşıdığını belirtiyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.